Okno PCV IDEAL 4000

Mocna konstrukcja
Okno PCV IDEAL 4000

GŁÓWNE ATUTY OKNA

Mocna konstrukcja profilu 70 mm stanowi idealne rozwiązanie do domów niskoenergetycznych.

Klasyczne linie w smukłych profilach w wersji niezlicowanej zapewniają elegancki wygląd okna.

Do wyboru jest opcjonalnie seria Round-line, która wyróżnia się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami.

Profil

  • 5 - komorowy profil oraz bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej przyczynią się do znacznego obniżenia zużycia energii, a także zapewnią optymalną izolację akustyczną (do Uf =1,4 W/m2K). Możliwość zmodyfikowania systemu do głębokości zabudowy 70 - 85 mm

Szyba

  • Możliwość zastosowania w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 41 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych.

Okucie

  • Gwarantuje niezawodne funkcjonowanie okna. Nowe okucie zostało zbadane na zgodność z normą europejską DIN EN 13126-8 (badania wytrzymałościowe okuć uchylno-rozwieranych i rozwieranych) oraz DIN EN 1191 (badania wytrzymałościowe okien i drzwi). Poddano je także badaniom według systemu jakości QM 328 instytutu ift Rosenheim. Badania potwierdziły parametry wytrzymałościowe, wysoką jakość i trwałość okucia.

Dodatkowe cechy systemu

  • System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.
  • Dostępny w ramach tej serii wariant IDEAL 4000 85 mm, to system będący połączeniem najpopularniejszych rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym z sześciokomorową budową ram o głębokości zabudowy 85 mm, pozwalający na uzyskanie lepszej izolacyjności termicznej okien.
  • Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.