Okno PCV IDEAL 7000

Dedykowane dla budownictwa energooszczędnego
Okno PCV IDEAL 7000

GŁÓWNE ATUTY OKNA

Sześciokomorowa konstrukcja o głębokości zabudowy profili 85 mm.

Dedykowane dla budownictwa energooszczędnego.

Szeroka oferta folii dekoracyjnych oraz system nakładek aluminiowych.

Konkurencyjna cena.

Profil

  • Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm i sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej okna. System uzyskał w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości Uf=1,1 W/m2K, co w połączeniu z możliwością stosowania szerszych i cieplejszych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm stanowi bardzo atrakcyjną propozycję produktową.

Szyba

  • Możliwość zastosowania w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 51 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych.

Okucie

  • Gwarantuje niezawodne funkcjonowanie okna. Nowe okucie zostało zbadane na zgodność z normą europejską DIN EN 13126-8 (badania wytrzymałościowe okuć uchylno-rozwieranych i rozwieranych) oraz DIN EN 1191 (badania wytrzymałościowe okien i drzwi). Poddano je także badaniom według systemu jakości QM 328 instytutu ift Rosenheim. Badania potwierdziły parametry wytrzymałościowe, wysoką jakość i trwałość okucia.

Dodatkowe cechy systemu

  • System umożliwia swobodne łączenie ram z innymi seriami profili o głębokości 85 mm. Jest to system z uszczelnieniem zewnętrznym, co daje możliwość zaoferowania energooszczędnego rozwiązania również dla konstrukcji stałoszklonych, bez konieczności stosowania adapterów. Duża komora z solidnym wzmocnieniem stalowym to gwarancja stabilności ramy.
  • Skrzydło okienne w systemie IDEAL 7000 jest multifunkcyjne. W zależności od potrzeb można je zaszklić w sposób tradycyjny, jak i z zastosowaniem technologii wklejania szyb „bonding inside”. Wprowadzenie możliwości wklejania szyb w skrzydła nowego systemu profili po pierwsze zrównuje technologicznie konstrukcje IDEAL 7000 z konstrukcjami bardziej zaawansowanymi.